Výstava "Sběratel" 8. - 10. září 2011 na výstavišti PVA Letňany.Postřehy ze stánku AFC.
Díky nezištné nabídce Klubu sběratelů kuriozit a v části jeho expozice mohl Aviation Fan Club připravit výstavku zaměřenou na civilní dopravní letectví a přivítat na ní ty, kdo mají o tento obor z nejrůznějších důvodů zájem.

Sběratel 2011, přesněji 14. mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství, se konal ve dnech 8. až 10. září 2011 na pražském Výstavišti Letňany. Je to největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě. Od založení v roce 1998 je jeho cílem vybudovat v Praze sběratelskou akci srovnatelnou se zavedenými veletrhy v západní Evropě. Široká nomenklatura zahrnuje filatelii, numismatiku, minerály, drahé kameny, karty, historické pohlednice, plakáty a další sběratelství. A tak i v letošním roce si na své přišli odborníci, obchodníci i sběratelé z řad laické veřejnosti.

Klub reprezentovali tři mušketýři - Jaromír Král, Roman Decastello a Jan Pěnkava, podpořeni Mílou Wolfem, který v době konání veletrhu musel absolvovat pobyt v lázních a nemohl se zůčastnit osobně, tak jak to plánoval.

Výstavka představila průřez sběratelskými obory, kterým se v klubu věnujeme, ale také ukázala, že se zabýváme historií, současností a budoucností civilního dopravního letectví. Měli jsme radost z příležitosti vidět se a pohovořit s některými členy Klubu sběratelů kuriozit, hlavně s váženým a milým panem předsedou Ladislavem Liklerem, ale také s některými sběrateli, zaměřenými na letectví a dokonce i s několika, kteří jsou více či méně s naším klubem spojeni.  Zpět Další
1 of 5
1 2 3 4 5

NAVRCHOLU.cz