Slavnostní závěr akce Sběratelství 2012 za účasti AFC


akce proběhla 25.1.2013 v NTM
Na pozvání předsedy Klubu sběratelů kuriozit pana Ladislava Liklera jsem se zúčastnil slavnostního večera v Národním technickém muzeu u příležitosti předávání diplomů členům KSK, kteří mají nejkurióznější sbírky a sbírky nejpočetnější.
Velmi jsem ocenil, že bylo možno před slavností vidět některé exponáty, které jsou v rekonstruovaném NTM. Pochopitelně mě nejvíce zajímala dopravní hala a fotoexpozice.

I když jsem také sběratel poněkud kuriózních věcí, byl jsem překvapen, co všechno lze sbírat. Nejvíce mě překvapil sběratel, který sbírá státní hymny. Každý oceněný měl něco o své sbírce povědět a ukázat. Tento sběratel vybral ze své unikátní sbírky dvě státní hymny - thajskou a indickou - a obě dvě také sám zazpíval. To byla bomba!
Bylo tam mnoho krásných věcí, ale hlavně musím vyzdvihnout příjemnou a přátelskou atmosféru, která tam panovala. Rád bych p. Liklerovi za sebe i za AFC poděkoval za pozvání a popřál členům KSK mnoho nových a vzácných úlovků do jejich sbírek. Náš klub bude i nadále s KSK velmi rád spolupracovat.  Zpět Další
1 of 5
1 2 3 4 5

NAVRCHOLU.cz