45. setkání AFC 12. května 2007Sál Letecké školy ŘLP a Výcvikové středisko ČSA za účasti 25 členů
Sobota 12. května 2007 patřila už 45. setkání Aviation Fan Clubu. Jak víte, netradiční květnový termín jsme nezvolili, ale přijali kvůli možnosti podívat se do Výcvikového střediska ČSA a možnosti podívat se do trenažérů ATR, B737 a nově instalovaného A320 (pro druhý již je prostor připraven!) s tím, že se rýsovala možnost si i "zalétat".
Několik dní před dnem "D" nám vedení centra oznámilo, že v prostorech bude natáčet TV NOVA a že přijdou "studenti", s nimiž se původně nepočítalo, což změní náš program a mj. jsme museli exkurzi začínat již v 11:30. Oficiální část setkání i "vstupní" výměny sběratelských materiálů byly tudíž maximálně zkráceny a zamířili jsme do Výcvikového centra.
Akce byla příjemná, i když jsme si zalétali "jen" v ATR. Ale protože pár obrázků řekne více než tisíce slov, nabízíme výběr z naší fotografické dokumentace.
Ale ještě důležitá "oficiální data": Setkání se zúčastnilo 25 členů klubu.Složení výboru klubu i redakčního kruhu zůstalo beze změny. Další podrobnosti v "letním čísle" Informačního Bulletinu - IB128.


  Zpet Další
1 of 8
1 2 3 4 5 6 7 8

NAVRCHOLU.cz