48. setkání AFC 24. dubna 2010Sál Letecké školy ŘLP a Výcvikové středisko ČSA za účasti 18 členů
V sobotu 24. dubna 2010 se podle plánu uskutečnilo 48. celostátní setkání Aviation Fan Clubu. Ve velkém konferenčním sále Letecké školy Řízení letového provozu ČR se sešlo 19 členů klubu včetně "nové posily" - přivítali jsme nové člena klubu, Radima Tylečka. Radim se zajímá o veškeré dění v civilní letecké dopravě, o historii i leteckou techniku a sbírá pohlednice, modely, samolepky a klíčové přívěsky;

více najdete na jeho webových stránkách: http://www.lkmtspotter.estranky.cz/clanky/lkmt---about-web/about-me---aktualizace

Klub naopak opustil dlouholetý člen Lubor Nepejchal z Bystřice nad Pernštýnem.

Na setkání jsme věnovali pozornost zkušenostem z ročního "provozu" klubového konta, zejména variabilním symbolům - členským číslům, převzatým z abecedního seznamu v klubovém adresáři, sloužícím pro identifikaci plátce. Zkušenosti ukazují, že je třeba do zprávy pro příjemce napsat své jméno, které se objeví ve výpisu, což významným způsobem s identifikací platby pomáhá, zejména když po změnách členské základny už neplatí původní číselná řada a bylo rozhodnuto o pevně stanovených číslech - variabilních symbolech. Minimální roční členský příspěvek je stejný, 100 Kč.

Zabývali jsme se také možnostmi klubového webu a potřebou v dohledné době přejít na placený režim. Různé možnosti a podrobnosti zváží výbor klubu během letošního roku a na příštím celostátním setkání předloží návrhy ke schválení. Každopádně platí výzva Míly Wolfa, který se o webové stránky stará, aby své příspěvky posílalo více členů klubu - třeba fotografie směrovek nebo jiné fotografické "úlovky", ale i zajímavé články a aktuality.

V letošním roce bude připraven ještě jeden Informační Bulletin. Podařilo se zachovat v platnosti dohodu s ČSA, podle které našemu klubu realizuje rozesílání po České republice, i když už Podatelna funguje jako samostatný obchodní subjekt, jehož služby si ČSA "kupují".


  Zpět Další
1 of 8
1 2 3 4 5 6 7 8

NAVRCHOLU.cz