Z informačního bulletinu č. 132
/duben 2011/

Klubové zprávy

_____________________________________

Všechny členy klubu srdečně zveme na 49. celostátní setkání Aviation Fan Clubu. Uskuteční se tradičně ve velkém konferenčním sále objektu Letecké školy Řízení letového provozu ČR u Terminálu 3 (dříve "Jih") na starém letišti Praha-Ruzyně, kde se sejdeme v sobotu 16. dubna 2010 v 9 hodin.

Připomínáme: Nenoste žádné peníze na členské příspěvky. Ty posílejte na klubové bankovní konto: České spořitelny, a.s., na číslo klubového účtu, které jste již obdrželi dříve. Pro určení, od kterého člena platba je, uvádějte jako variabilní symbol pořadové číslo v klubovém adresáři. Ideální je využít internetové bankovnictví nebo jinou formu bezhotovostních plateb. Poplatku za složenku se vyhnete také realizací platby v bance!

Aviation-fan-club.com - informace od administrátora a editora Míly Wolfa:

V letošní soutěži o nejhezčí PéeFko na webu AFC se prezentovalo 11. vašich hezkých výtvorů.
O prvních třech místech rozhodli členové AFC takto: 1. místo - Jan Pěnkava, 2. místo - Karel Zápotocký a 3. místo obsadil Jaromír Král pouze o jeden bod před čtvrtým Jakubem Houdkem.
Přítomného vítěze na jarním setkání AFC čeká láhev dobrého vína.

Vítězné PF2011 autor Honza Pěnkava

V současné době jsou tři e-mailové adresy členů klubu "mrtvé" a pravděpodobně nejsou maily vyzvedávány: Pavel Kvasnička, Jiří Pacholíček, Dušan Veleba, prosím zkotrolujte si funkčnost.
Velikost našich webových stránek dosahuje téměř 1 GB. Děkujeme za příspěvky do aktualit Petrovi Liškovi a fotografické příspěvky Karlu Zápotockému.

Zejména pro ty členy klubu, kteří mají složitý přístup k internetu, Roman Decastello a Míla Wolf připravili přílohy - vytištěné vybrané sekce z našeho klubového webu. Další možnosti probereme na dubnovém setkání.

Zařadili jsme starý klubový Adresář. Prosíme, podívejte se na své údaje, podle potřeby doplňte, pozměňte, upřesněte, a to včetně stavu svých sbírek - do příštího Bulletinu připravíme aktuální žebříčky. Vše samozřejmě bude také na klubových stránkách na internetu, v zabezpečené sekci pouze pro členy klubu. Pište nám, prosíme, buďto na klubovou adresu, svázanou s našimi webovými stránkami (piktogram "poštovní obálka"), anebo na webovou adresu ajpfoto@centrum.cz, případně i na běžnou korespondenční adresu, viz hlavička našeho Informačního bulletinu.

Připomínáme, že členské příspěvky je třeba posílat na klubové bankovní konto u České spořitelny! Číslo účtu: najdete v papírovém vydání. Pro určení, od kterého člena je ta která konkrétní platba, je nutné uvádět jako variabilní symbol pořadové číslo v klubovém adresáři. Ideální je využít internetové bankovnictví nebo jinou formu bezhotovostních plateb. Vyhnout se poplatku za složenku je možno realizací platby v bance!

Plánované akce Klubu sběratelů kuriozit - první pololetí 2011:

02. 04. 8-12 hod. Sběratelé modelů a figurek Menza ČVUT Studentský dům, Praha 6, Bílá 90
09. 04. 8-12 hod. Setkání sběratelů pohlednic Menza ČVUT Studentský dům, Praha 6, Bílá 90
07. 05. 8-12 hod. Setkání sběratelů pohlednic Menza ČVUT Studentský dům, Praha 6, Bílá 90 pozor: VELKÝ SÁL MENZY!
07. 05. 8-12 hod. Papírové předměty a různé obory vč. figurek z Kinder vajíček a čajových obalů malý sál Menzy ČVUT Studentský dům, Praha 6, Bílá 90
14. 05. 8-12 hod. Sběratelé modelů a figurek Menza ČVUT Studentský dům, Praha 6, Bílá 90


Zajímavý inzerát v posledním čísle SBĚRATELE Klubu sběratelů kuriozit:

Prodám velkou sbírku nových pohlednic letadel (49 alb - 400 kusů) - dědictví po otci. Kontakt: pan Sulek, Karlovy Vary, mobilní telefon 776 096 868.

_______________________________________________________________________

Připravil — Jan Pěnkava —
Pro WEB AFC zpracoval WOM (duben 2011)

 

Hlavní Zpět na hlavní stranu AFC    < zpět na stránku Bulletinů